Mediacja

Jesteś z kimś w konflikcie? Potrzebujesz pomocy we wprowadzeniu zmian w swoje własne życie, na które nie godzą się Twoi bliscy? Twoje szkolenia i rozwój osobisty nie wystarczą, bo sprawy zaszły za daleko? Mediacja to w takim razie najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego gorąco polecam Ci mediację? To szukanie rozwiązań najlepszych dla obu stron, aby móc iść do przodu ze spokojem w sercu i podniesioną głową. Z pewnością pomoże Ci żyć lepiej. Jestem mediatorem bo wiem, jak ważny jest w życiu spokój i zakończenie starych spraw. Bezsprzecznie – jeśli wszyscy jesteście zadowoleni i nie musicie tracić energii na rzeczy zbędne i na wyczerpujące konflikty, łatwiej Ci będzie osiągnąć to, czego pragniesz. Niewątpliwie życie jest za krótkie na to, aby odkładać na bok to, co dla Ciebie ważne.

MEDIACJA – MOŻLIWA JEST MEDIACJA ON-LINE!! W KAŻDEJ SPRAWIE, KTÓRA NIE POZWALA CI IŚĆ NAPRZÓD

  • rodzinna – ugody rozwodowe, ustalenie opieki nad dziećmi – w tym plany wychowawcze, ugody alimentacyjne, cofnięcie darowizny, ustalenie planu opieki nad rodzicami, podział majątku, umowy przedślubne – po to, abyś mogła rozwijać się tak, jak tego chcesz i nie musiała rezygnować z marzeń!
  • cywilna – o zapłatę, sprawy cywilne toczące się w sądzie, o wykonanie lub rozwiązanie umowy, zniesienie współwłasności, spory sąsiedzkie, spory pracownicze, konflikty wewnątrz firmy – aby nic ze starych spraw nie przeszkadzało Ci w dążeniu do celu
  • gospodarcza – podział firm rodzinnych, o zapłatę, nieterminowe spłaty długów, podział własności intelektualnej – aby mieć środki na prowadzenie życia tak, jak chcesz

Koszt zależny jest od wartości przedmiotu sporu lub ustalany indywidualnie w zależności od specyfiki sporu

Wieloletnie doświadczenie pokazuje mi, że zamknięte konflikty, najlepsze możliwe rozwiązania pozwalają iść naprzód. Jeśli nie musisz walczyć w Sądzie, a możesz rozmawiać przy stole mediacyjnym – to naprawdę rozwiązujesz konflikt, a nie wygrywasz czy przegrywasz sprawę.

A jeśli chcesz osiągnąć swoje cele i zrealizować marzenia, to Twoja energia musi działać dla Ciebie, do przodu i do sukcesu, a nie napotykać ciągły opór przeszłości. Dlatego to takie ważne!

Jestem mediatorem, który pozwala Ci szukać najlepszych rozwiązań. Więcej o mnie – znajdziesz tutaj.