O mnie

pomagam naprawdę, uczę jak być odważną i inspiruję kobiety

Polepszam życie!

Jestem Tu dla Ciebie

Pytasz – “Jak polepszyć swoje życie?”

Pomogę Ci być odważyć się być bardziej asertywną i pewną siebie kobietą mającą dla siebie czas, spełniającą siebie i swoje marzenia!

Moim celem jest pokazać Ci, jak to zrobić, abyś odważyła się być sobą. Realizować cele, marzenia i samą siebie! Chcę polepszyć Twoje życie!

Rano w końcu obudzisz się z uśmiechem i będziesz czuć się dobrze sama ze sobą.

Bo możesz!

Tutaj dowiesz się co możesz zrobić, aby zyskać pewność siebie i podnieść swoje poczucie własnej wartości. I jak przełamać bariery w głowie i znaleźć odwagę do osiągnięcia tego, co od dawna pozostaje w sferze marzeń. Znajdziesz odwagę do zmiany. Moją wiedzę i doświadczenie gromadziłam latami – pracując jako

psycholog, praktyk BSFT – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, mediator i trener umiejętności społecznych

Sama zmierzyłam się ze zmianą. Teraz moje życie jest takie, jak tego chcę. Chcę, żebyś Ty też odkryła swoją siłę i odwagę! I żebyś rozwinęła skrzydła!

Wiem, że jeśli Ty się zmieniasz,

zmienia się dla Ciebie cały Twój świat!

Poprowadzę Cię do lepszego życia w czasie konsultacji i spotkań indywidualnych oraz kursów i warsztatów. Pokochałam podejście terapeutyczne BSFT dlatego, że szybko daje Ci efekt i szybko wiesz, co masz robić.

A wszelkie zmiany zaczynają się od jednego małego kroku!

Jako trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych pomogę Ci budować Twoje umiejętności do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które napotykasz w drodze do celu i do radzenia sobie z obawą przed zmianą w różnego rodzaju webinarach, kursach mniejszych i większych i e-bookach :). Już nad nimi pracuję 🙂

Zainspiruję Cię do myślenia o sobie i działania!

Moje wartości to wolność, rozwój i pomaganie. A Twoje?

Tutaj znajdziesz siłę do realizacji marzeń, która kryje się w Tobie!

Aby osiągać więcej i nie odpuścić – warto mieć mentora! Mogę nim być dla Ciebie 🙂

Zapraszam i życzę powodzenia! Wskakuj na blog i twórz go razem ze mną! Odzywaj się na kontakt@szukajrozwiazan.pl Jednak wtedy dodaj mój adres do zaufanych, ponieważ lubi wpadać w jakieś czarne dziury i znikać… lub na FB- jestem tu dla Ciebie!

Już teraz możesz dołączyć do społeczności, która pod moją opieką buduje swoje nowe życie. Działaj dla siebie :). Zapisz się na moją listę albo dostawać listy, które zainspirują Cię do mądrego działania dla siebie i budowania lepszego życia.

Kocham czytać, kocham ciszę i szum liści brzozy, śpiew ptaków i swoją rodzinę. Najlepiej czuję się latem, gdy wczesnym rankiem wędruję samotnie po plaży. Witam nowy dzień i zachwycam się życiem i jego nieograniczonymi możliwościami. Uwielbiam kawę i pyszną herbatę!

Możesz mnie również znaleźć na Facebooku

Wiem, że niełatwo osiągać swoje cele samej. Jak trudno odważyć się na zmianę i wybrać własną drogę.

A świat jest taki fascynujący i różnorodny. Tak jak Ty przebyłam długą drogę i popełniłam błędy. Dzięki temu zdobyłam bezcenną wiedzę i teraz w końcu realizuję swoje plany i marzenia.

Wiem też, że niełatwo działać z odwagą, jeśli rodzina wciąż oczekuje, że będziesz dla nich cały czas, że oni będą najważniejsi. I pewnie są!

Ale TY JESTEŚ co najmniej RÓWNIE WAŻNA!!