O mnie

pomagam naprawdę, uczę i inspiruję kobiety

Jestem Tu dla Ciebie

Pytasz – “Jak polepszyć swoje życie?”

Pomogę Ci pokonać blokady w głowie,

aby Twój świat zmienił się dla Ciebie. Na lepszy!

Moim celem jest zainspirowanie Ciebie do rozwoju, do szukania nowej siebie, swojej siły i odwagi . Odwagi do realizacji celów, marzeń i samej siebie! Chcę polepszyć Twoje życie!

Rano w końcu obudzisz się z uśmiechem i będziesz czuć się dobrze sama ze sobą.

Bo możesz!

Tutaj dowiesz się co możesz zrobić, aby zyskać pewność siebie i podnieść swoje poczucie własnej wartości. I jak przełamać bariery w głowie i znaleźć odwagę do osiągnięcia tego, co od dawna pozostaje w sferze marzeń. Znajdziesz odwagę do zmiany. Moją wiedzę i doświadczenie gromadziłam latami – pracując jako

psycholog, praktyk BSFT – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, mediator i trener umiejętności społecznych

Sama zmierzyłam się ze zmianą. Teraz moje życie jest takie, jak tego chcę. Chcę, żebyś Ty też odkryła swoją siłę i kobiecą MOC!

Wiem, że jeśli Ty się zmieniasz,

zmienia się dla Ciebie cały Twój świat!

Poprowadzę Cię do zmiany w czasie konsultacji i spotkań indywidualnych wirtualnych i osobistych. Pokochałam terapię BSFT dlatego, że szybko daje Ci efekt i szybko wiesz, co masz robić.

A wszelkie zmiany zaczynają się od jednego małego kroku!

Jako trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych pomogę Ci budować Twoje umiejętności do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które napotykasz w drodze do celu i do radzenia sobie z obawą przed zmianą w różnego rodzaju webinarach, kursach mniejszych i większych i e-bookach :). Już nad nimi pracuję 🙂

Inspiruję do myślenia o sobie i działania!

Ostatnio coraz bardziej doceniam pierwiastek kobiecy w tym, jak patrzę na świat i w tym, co mogę Ci dać. Doceniam jego wartość i siłę. Doceniam siłę i niezależność. Właśnie dlatego chcę dać ją także Tobie.

Tutaj znajdziesz niemal wszystko o rozwoju, o emocjach, intuicji, działaniu mózgu i myśleniu dobrym dla Ciebie. O sile do realizacji marzeń, która kryje się w Tobie!

Aby osiągać cele warto mieć mentora! Mogę nim być dla Ciebie 🙂

Zapraszam i życzę powodzenia! Wskakuj na blog i twórz go razem ze mną! Odzywaj się na kontakt@szukajrozwiazan.pl Jednak wtedy dodaj mój adres do zaufanych, ponieważ lubi wpadać w jakieś czarne dziury i znikać… lub na FB- jestem tu dla Ciebie!

Już teraz możesz dołączyć do społeczności, która pod moją opieką buduje swoje nowe życie. Działaj dla siebie :). Zapisz się na MOC-letter, który zainspiruje Cię do mądrego działania dla siebie i budowania lepszego życia.

Kocham czytać, kocham ciszę i szum liści brzozy, śpiew ptaków i swoją rodzinę. Najlepiej czuję się latem, gdy wczesnym rankiem wędruję samotnie po plaży. Witam nowy dzień i zachwycam się życiem i jego nieograniczonymi możliwościami. Uwielbiam kawę i pyszną herbatę!

Możesz mnie również znaleźć na Facebooku