O mnie

pomagam, uczę i inspiruję kobiety

Jestem Tu dla Ciebie

Pomogę Ci zmienić się tak,

że Twój świat zmieni się dla Ciebie.

W końcu osiągniesz swój CEL!

Moją misją jest inspirowanie kobiet

do rozwoju, do szukania nowej siebie, swojej siły i odwagi . Odwagi do realizacji celów i marzeń.

Chcę, żeby Twój świat zmieniał się codziennie na lepsze!

Czujesz, że on ma dla Ciebie coś więcej? Nie wiesz, jak to dla siebie wziąć? Chętnie Ci pomogę!

Rano w końcu obudzisz się z uśmiechem. Z energią wykonasz kolejne zadania, które przybliżą Cię do celu. Będziesz czuć się dobrze sama ze sobą.

Bo możesz!

Inspiratorka, psycholog, trener
Magdalena Morawska -psycholog, trener, mediator. Inspiratorka zmian!

Tutaj dowiesz się co możesz zrobić, aby zyskać pewność siebie w drodze do celu. I jak znaleźć odwagę do osiągnięcia go, gdy od dawna pozostaje w sferze marzeń. Znajdziesz odwagę do zmiany samej siebie. Moją wiedzę i doświadczenie gromadziłam latami – pracując jako

psycholog, mediator i trener umiejętności społecznych

Sama zmierzyłam się ze zmianą. Teraz moje życie jest takie jak tego chcę. Chcę, żebyś Ty też odkryła swoją siłę i kobiecą MOC!

Wierzę, że jeśli Ty się zmieniasz, zmienia się cały Twój świat!

Przekażę Ci moją wiedzę – psycholożki, mediatorki i trenerki, która od lat doświadcza, uczy się, czyta, myśli i patrzy. A obserwacja to moja druga natura (jak na psycholożkę przystało…) 😉

Poprowadzę Cię do zmiany w czasie konsultacji i spotkań indywidualnych wirtualnych i osobistych.

Jako trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych pomogę Ci budować Twoje umiejętności do radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które napotykasz w drodze do celu i do radzenia sobie z obawą przed zmianą w różnego rodzaju webinarach, kursach mniejszych i większych i e-bookach 🙂

Inspiruję do myślenia i działania!

Ostatnio coraz bardziej doceniam pierwiastek kobiecy w tym, jak patrzę na świat i w tym, co mogę Ci dać. Doceniam jego wartość i siłę. Doceniam siłę i niezależność. Chcę dać ją także Tobie.

Progres-ja  to miejsce, gdzie znajdziesz niemal wszystko o rozwoju, o emocjach, myśleniu dobrym dla Ciebie. O sile do realizacji marzeń, która kryje się w Tobie!

Zapraszam i życzę powodzenia! Wskakuj na blog i twórz go razem ze mną! Odzywaj się na kontakt@progres-ja.pl – jestem tu dla Ciebie!

Już teraz możesz dołączyć do społeczności, która pod moją opieką buduje swoje nowe życie. Działaj dla siebie :). Zapisz się na MOCletter, który zainspiruje Cię do mądrego działania.

Możesz mnie również znaleźć na Facebooku