Oferta

Jak osiągnąć szczęście i prawdziwą wolność, gdy ciągle stawiasz innych na pierwszym miejscu?

Jak polepszyć swoje życie i realizować marzenia, gdy jest się kobietą ciągle zajętą? Może jesteś mamą dzieci, które jeszcze do niedawna zajmowały cały Twój czas, a teraz w końcu pozwalają trochę odetchnąć? A może masz tysiąc innych zajęć i na Twoje marzenia brakuje Ci już i czasu, i sił? A może po prostu jest coś tajemniczego, co blokuje wszystkie Twoje działania?

Jak w końcu ruszyć z miejsca, gdy masz wrażenie, że masz w życiu coś więcej do zrobienia, ale ostatnie lata to był czas dla wszystkich innych, a Ty gdzieś w tym przepadłaś?

Jak działać dla siebie, gdy ciągle jest coś ważniejszego, a inni ciągle zajmują Twój czas albo mieszają w głowie? A Ty mimo pragnienia innego życia w sercu nadal działasz trochę pod dyktando albo oczekiwania innych?

Pokażę Ci jak polepszyć swoje życie MIMO WSZYSTKO i w końcu przestać kręcić się w kółko dusząc się w tym samym miejscu. Bo na pewno chcesz działać z energią i z radością budzić się rano! Prawda?

Praca ze mną doprowadzi Cię do miejsca, w którym chcesz być. Masz tu możliwość konsultacji indywidualnych, pracy w kursach i czytania eBooków. To oferta premium dla takich kobiet, jak Ty. Bo naprawdę zasługujesz na to, aby wiedzieć, jak osiągać swoje cele i robić to z lekkością. Zwłaszcza gdy czujesz, że przed Tobą jeszcze wiele lat życia, które chcesz wykorzystać by czuć radość z tego, że robisz coś ważnego.

Zapisz się na kurs “Jak polepszyć swoje życie 21 dni” i nie odkładaj siebie znów na później.

Psycholog dla Ciebie
Czekam na Ciebie 🙂

Sesja indywidualna ze mną teraz to koszt 100 zł brutto. To niewiele za odwagę i konkretny plan działania, prawda? To niewielki koszt zmiany w stronę spełnienia i życia pełną piersią, zawodowego sukcesu i robienia w końcu rzeczy ważnych i dających Ci rozwój. W dogodnym miejscu, ustalonym wcześniej czasie. W Łodzi możemy spotkać się osobiście, ale onlajn okazał się być dobrym miejscem. A do tego dyskretnym, wygodnym i łatwo dostępnym. Bez kosztów dojazdu i marnowania czasu. Skorzystaj, bo niedługo zmieniam cenę…

A co jeśli nic nie zrobisz? Nic! Po prostu nadal będziesz czuła, że należy Ci się od życia więcej, że mogłabyś robić rzeczy bardziej sensowne. Po prostu nadal będziesz co jakiś czas myśleć, że masz dość i że pora na zmiany. Tylko jeśli chcemy mieć lepiej, to musimy lepiej działać. Ktoś mądry powiedział, że to nie jest dobrze robić to samo i oczekiwać, że coś się zmieni. Dlatego dobrze, że tu trafiłaś! To znak, że powinnaś działać inaczej. A ja Ci powiem – jak :).

Jeśli Twoje plany i marzenia utknęły, bo jesteś z kimś w konflikcie – to zapraszam Cię na mediację – ona ma siłę znajdowania najlepszych możliwych rozwiązań i zmieniania życia na lepsze!

Przeczytaj o mnie i sprawdź, dlaczego mogę tyle dla Ciebie zrobić 🙂