Oferta

Jak osiągać swoje cele zawodowe i realizować marzenia, gdy jest się mamą dzieci, które zajmowały cały Twój czas, a teraz pozwalają trochę odetchnąć?

Jak w końcu ruszyć z miejsca, gdy masz wrażenie, że masz w życiu coś więcej do zrobienia, ale ostatnie lata to był czas poświęcony dzieciom, a Ty gdzieś w tym przepadłaś?

Zapraszam Cię do kursu on-line, jeśli masz wrażenie, że utknęłaś.

Sprawdzam tutaj!

Pokażę Ci jak osiągać swoje cele i w końcu przestać kręcić się w kółko. Bo na pewno chcesz działać z energią i z radością budzić się rano! Prawda?

Co możesz zrobić – czyli jak osiągać swoje cele zawodowe, jeśli jesteś mamą, która ciągle odkłada je na później?

Weź udział w kursie on-line, dzięki któremu w końcu ruszysz z miejsca i zrealizujesz to, o czym marzysz. Zaczniesz czuć ekscytację, że robisz to, czego chcesz, a nie desperację, że po roku znów jesteś w tym samym miejscu. Bo Twoje dzieci rosną i znów masz prawo zająć się swoimi marzeniami. Nawet, jeśli już do końca nie pamiętasz, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Tutaj zapisz się na listę oczekujących na kurs “Silna i niezależna” – rozpocznie się wkrótce!

Chcę pokazać Ci, że fajnie jest każdego dnia budzić się z radością i uśmiechem. A szczęśliwa Ty to też szczęśliwe dzieci!

Intencja wysłana w świat

Opracowałam program, dzięki któremu zaczniesz działać i się uśmiechać. Zdecydujesz się na zmianę, o której marzysz już od dawna. Składa się on z video i PDFów i innych zasobów, dzięki którym będziesz skutecznie działać dla siebie – bo będziesz wiedzieć, jak osiągać swoje cele. I nie będziesz mieć wyrzutów sumienia, że robisz krzywdę swoim dzieciom. Bo podzielisz się z nimi swoim szczęściem!

Już teraz możesz zapisać się na listę oczekujących na kurs tutaj

Namawiam Cię do buntu przeciw odkładaniu swojego rozwoju, bo sama jestem buntowniczką i walczę o to, co dla mnie dobre. Dlatego Ciebie też namawiam, abyś sprzeciwiała się temu, że wciąż wracasz do punktu wyjścia. Żebyś mogła wziąć życie w swoje ręce i sprawić, że będzie dawało Ci spokój i uśmiech. I będziesz dobrym przykładem dla dzieci!

Jak osiągać swoje cele? Aby Ci pomóc będę

  • wspierać Cię w Twojej drodze ku życiu, którego chcesz
  • uczyć cię marzyć i realizować marzenia
  • pokazywać, co możesz zmieniać i jak to robić
  • motywować Cię i wspierać w chwilach zwątpienia
  • inspirować do dobrych zmian
  • pokazywać, że to co robisz, aby osiągnąć cele zawodowe o jakich marzysz jest dobre dla Twoich dzieci

Skorzystaj i daj znać tym, którym moja pomoc może się przydać 🙂

Zapraszam do projektu Progres-Ja czyli miejsca w sieci, które zajmuje się Twoim rozwojem i pozwala Ci w końcu zrealizować marzenia i zawodowe cele. Tutaj oraz na facebooku. A tymczasem zapraszam – zapisz się na MOCletter. Dostaniesz ode mnie list, a później specjalnie dla Ciebie będę pisać felietony o ważnych sprawach. Z pomocą MOClettera będziesz realizować swoje cele szybciej i skuteczniej

Stale będę też poszerzać ofertę PDF i eBook :), a tymczasem przeczytaj BLOG