Oferta

Jak polepszyć swoje życie, osiągnąć szczęście i prawdziwą wolność, gdy ciągle stawiasz innych na pierwszym miejscu?

Jak realizować marzenia, gdy jest się kobietą ciągle zajętą? Może jesteś mamą dzieci, które jeszcze do niedawna zajmowały cały Twój czas, a teraz w końcu pozwalają trochę odetchnąć? A może masz tysiąc innych zajęć i na Twoje marzenia brakuje Ci już i czasu, i sił? A może po prostu jest coś tajemniczego, co blokuje wszystkie Twoje działania?

Jeśli jesteś w miejscu,

  • w którym ciągle rezygnujesz z własnych potrzeb i sama dla siebie zdajesz się być nieważna,
  • boisz się nawet powiedzieć, że chcesz iść na szkolenie, warsztaty artystyczne czy do kina albo że potrzebujesz godzinę posiedzieć w wannie bez pytań o to, gdzie leży coś potrzebnego innym,
  • szef po raz kolejny zorganizował Ci Twoje popołudnie nie pytając Cię o zdanie

to prawdopodobnie masz tego dość.

Może masz też poczucie, że masz w życiu coś więcej do zrobienia. Jednak wciąż zajmujesz się innymi, a swoje pragnienia i pasje odkładasz na wieczne nigdy. I nawet nie mówisz głośno, czego chcesz.

Jeśli chcesz w końcu coś zmienić, poczuć się pewnie, nauczyć się mówić o swoich potrzebach bez tego ściskania w żołądku i walącego z nerwów serca – to jesteś z dobrym miejscu.

Pracując ze mną przestaniesz działać pod dyktando innych, przestaniesz stawiać ich potrzeby nad Twoimi. Za to z odwagą zaczniesz tworzyć swoje życie takim, jakie chcesz je mieć. Dostaniesz jasny proces – w ciągłym kontakcie z Tobą, szyty dla Ciebie na miarę. Staniesz się kobietą asertywną i pewną siebie.

Pokażę Ci jak mieć dobre życie. Jak polepszyć swoje życie POMIMO WSZYSTKO i w końcu przestać kręcić się w kółko dusząc się w tym samym miejscu. Zaczniesz działać z energią rozpierającą serce, z uśmiechem na samo wspomnienie tego, jak potrafiłaś się obronić i jak w oczach innych w końcu zobaczyłaś szacunek.

Praca ze mną doprowadzi Cię do miejsca, w którym chcesz być. To proces, dzięki któremu poczujesz się silniejsza i poznasz swoje prawdziwe potrzeby. I przestaniesz się kierować tymi, które wypływają z pomysłu innych na to, jak ma wyglądać Twoje życie. To oferta premium dla takich kobiet, jak Ty. Bo naprawdę zasługujesz na to, aby wiedzieć, jak być sobą i robić to z lekkością. Zwłaszcza gdy czujesz, że przed Tobą jeszcze wiele lat życia. Lat, które chcesz wykorzystać by czuć prawdziwą radość z tego, że robisz coś ważnego.

Psycholog dla Ciebie
Czekam na Ciebie 🙂

Sesje indywidualne ze mną to pomoc w stawaniu się odważną i konkretny plan działania. To Twój proces w stronę spełnienia i życia pełną piersią. Do sukcesu zawodowego i robienia w końcu rzeczy ważnych i dających Ci rozwój.

W dogodnym miejscu, ustalonym wcześniej czasie. W Łodzi możemy spotkać się osobiście, ale onlajn okazał się być dobrym miejscem. A do tego dyskretnym, wygodnym i łatwo dostępnym. Bez kosztów dojazdu i marnowania czasu. To proces, który trwa tyle, ile potrzebujesz, aby poczuć dokładnie, że jest tak, jak miało być. W którym dostajesz jasną odpowiedź na pytanie “jak polepszyć swoje życie”.

A co jeśli nic nie zrobisz? Nic! Po prostu nadal będziesz czuła, że należy Ci się od życia więcej, że mogłabyś robić rzeczy bardziej sensowne. Po prostu nadal będziesz co jakiś czas myśleć, że masz dość i że pora na zmiany. Tylko jeśli chcemy mieć lepiej, to musimy lepiej działać. Ktoś mądry powiedział, że to nie jest dobrze robić to samo i oczekiwać, że coś się zmieni. Dlatego dobrze, że tu trafiłaś! To znak, że powinnaś działać inaczej. A ja Ci powiem – jak :).

Jeśli Twoje plany i marzenia utknęły, bo jesteś z kimś w konflikcie, który najpierw trzeba uporządkować i zamknąć – zapraszam Cię na mediację. Ona ma siłę znajdowania najlepszych możliwych rozwiązań i zmieniania życia na lepsze!

Przeczytaj o mnie i sprawdź, dlaczego mogę tyle dla Ciebie zrobić 🙂 . I napisz do mnie na maila lub na Messenger – tu jest mój fanpage.