Konsultacje – psycholog

Psycholog (Łódź i online), praktyk terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu – szukam z Tobą rozwiązań najlepszych dla Ciebie. Inspiruję!

Czujesz, że wciąż tkwisz w miejscu i marzysz o tym, by w końcu żyć lepiej?

Masz czasem wrażenie, że potrzebujesz pomocy psychologa czy terapeuty, aby coś w końcu zmienić w swoim życiu?

I aby w końcu zrealizować cele i marzenia (zawodowe i nie tylko)?

Działaj, nie czekaj!

Masz jedno życie, które możesz wykorzystać tak, jak chcesz. Dlatego zapraszam Cię na spotkania, po których z pewnością zacznie się dziać magia. W Twoim życiu zacznie się zmieniać wszystko – bez wątpienia na lepsze. A ja pokażę Ci, jak nie uciec od tej zmiany z obawy przed nowym.

Uwierzysz, że możesz wszystko.

KONSULTACJE – jakie masz możliwości?

osobista Łódź

Po kontakcie przez formularz lub email.

telefoniczna

Po kontakcie przez formularz lub email.

e-mail

kontakt@szukajrozwiazan.pl

komunikatory

Messenger

Whatsapp

Teams

Jeśli potrzebny Ci psycholog, to prawdopodobnie teraz już potrzebujesz rozwiązań dla siebie. Takich, które pozwolą Ci wreszcie się uśmiechnąć i rozpędzić do lepszego życia.

Być może przed zmianą blokuje Cię coś, co od lat trzyma Cię w “potrzasku” i w związku z tym nie idziesz naprzód. A życie płynie i pewnie za każdym razem, gdy znów mówisz sobie, że marzysz o czym innym i że masz dość – jest Ci smutno i przykro. Bo wiesz, że to kolejny raz. I nie masz pojęcia – co dalej.

Jestem optymistką, która wierzy w dobro i siłę człowieka, dlatego pracuję metodą BSFT – jestem praktykiem, koncentruję się z Tobą na szukaniu najlepszych dla Ciebie rozwiązań! Bo to szybko poprowadzi Cię do Twojego celu!

Metoda BSFT jest oparta na szukaniu mocnych stron – a ja wiem, że każdy z nas je ma! I jestem w takich poszukiwaniach pozytywów w Tobie świetna :). Wtedy łatwiej jest poradzić sobie nie tylko z realizacją marzeń, ale też z codziennym życiem i zmianą na lepsze.

W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu mailowego –

kontakt@szukajrozwiazan.pl

Psycholog Łódź – dla Ciebie

Psycholog dla Ciebie
Magdalena Morawska – psycholog – znam się na dobrych rozwiązaniach

Jeśli chcesz mieć inspirujące materiały dla siebie już teraz, zapisz się do mojej społeczności, która zyskuje więcej 🙂 . Dostaniesz wstęp do ebooka, ale też listy ode mnie – pełne optymistycznej wiary w to, że dasz radę i z moimi inspiracjami dla Ciebie